TEEKOND RAHU JA HARMOONIALE
LOODUSLIKE TOODETEGA

Meil on hea meel tervitada teid tee ja eeterlike õlide maailma, mis on täis imelisi aroome, maitseid ja meeldivaid aistinguid.

Kuid sellest poest leiate rohkem kui lihtsalt meeldivad maitsed ja aroomid. Looduslike toodete peamine kvaliteet on nende kasulik mõju tervisele paljude kasulike ainete sisalduse tõttu.

PureHarmony.ee on pereettevõte, mis on teel suure ja ilusa ajaloo poole. Alates 2022. aastast on PureHarmony tooted pälvinud juba paljude inimeste tähelepanu ja huvi. See on hea alus selleks, et edasi areneda ning paremaks muutuda.

Püüame otsida parimaid võimalusi tegevuste läbiviimiseks ja luua klientidele mugavad tingimused. Üheks prioriteediks on klientide kaupade ja teenuste kvaliteedi hoidmine kõrgeimal tasemel. Nii saate nautida oma lemmiktooteid südamerahuga ja mugavalt.

Meie eesmärk

Meie eesmärk on suurendada tervislike toodete valikut Eesti turul ja esitleda neid uutes värvides. Tutvustada inimestele mahetoodete hämmastavaid omadusiga ja avada uusi naudinguhorisonte, mida loodus pakub.
Lisaks soovime avardada pilguheit loodusvarade kasutamise pikaajalistest traditsioonidest ning jagada kasulikke teadmisi ja kogemusi ühiseks arenguks.

  PÜÜDKE ÕNNELIKU JA TERVE
  ELU POOLE – KÕIGI HEAOLU NIMEL!

  Meie tooted

  PureHarmony.ee kauplusest leiad laia valiku loodustooteid, millest igaühel on oma erakordsed omadused. Nende seas on tee ja eeterlikud õlid. Lisaks leiab meie tootevalikust palju muid kasulikke tarvikud, nagu teenõud, aksessuaarid, aroomidifuuserid ja hügieenitooted.

  Suurima osa meie kataloogist moodustab tee. Pakume laias valikus lahtisi lehtede teesid ja teesegusid alates klassikalistest sortidest nagu roheline, must ja valge tee, kuni eksootiliste segude ja ürdisegudeni. Et iga teeasjatundjale oleks võimalus leida oma õndsusenurga ja teejoomisest kasulikkust.

   Sukeldume koos
   puhta harmoonia atmosfääri!

   TOODETE KVALITEET

   Looduslikud tooted
   usaldusväärsetelt tarnijatelt

   MUGAV MAKSE

   Pangalingid, kaardid,
   PayPal ja pangaülekanne

   TEENUSE TASE

   Vastame kiiresti päringutele ja lahendame klientide vajadused

   OHUTU OSTLEMINE

   Kõrge kaitsetase kliendi
   meelerahu tagamiseks

   KIIRE TARNE

   Mugav tarneaeg 1-2 tööpäeva
   pakiautomaatidesse üle Eesti

   KAUBA TAGASTAMINE

   Kui kvaliteet ei vasta,
   tagastame raha.

   0