Müügileppingu sõlmimine

1 pureharmony.ee müüb ja Klient ostab www.pureharmony.ee e-poes pakutavaid tooteid.

2 Kui Klient on tellimuse kinnitanud, saadetakse kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mis on aluseks kauba eest tasumisel. Kui kliendi e-posti aadressile ei ole peale tellimuse vormistamist saabunud tellimuse kinnitust, palume ühendust võtta info@pureharmony.ee.

3 Ettemaksuarves on ära toodud Kliendi poolt tellitud tooted ja esitatud kontaktandmed, kuhu tellimus saadetakse. Samuti on ettemaksuarves toodud pureharmony.ee andmed ning pangakonto, kuhu saab makse sooritada.

4 Tellimuse vormistamisel valib Klient endale meelepärase kohaletoimetamise viisi ja maksemeetodi (pangalink, deebet- krediitkaart, pangaülekanne, PayPal) ning kontrollib, saaja ja maksja andmete õigsust.

5 Müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on kinnitatud ja Klient on tasunud 100% tasumisele kuuluvast summast. Kõik sõlmitud lepingud hoitakse pureharmony.ee veebipoes.

6 Tellimus vormistatakse 1 tööpäeva jooksul peale makse laekumist pureharmony.ee arvelduskontole.

7 Kui Klient ei tasu arvet 2 tööpäeva jooksul, on pureharmony.ee-l õigus antud tellimus tühistada.

8 pureharmony.ee veebipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, Klient kinnitab, et ta on tutvunud kasutustingimustega ja on nendega nõus, need on talle selge, arusaadavad, ning ta kohustub neid järgima.

9 Makseviisid:
Interneti kaudu maksmine krediit- ja deebetkaartidega Visa, MasterCard.
Pank: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, OP, DanskeBank, Revolut.
PayPal.
Pangaülekanne.
ESTO – Järelamaks. Tasu mugavalt ja kiirelt osade kaupa – 0€ lepingutasu!
ESTO 3 – Tasu 3-s võrdses osas, ilma ühegi lisatasuta! 0% intress. 0€ lisakulu. Lihtsalt maksa hiljem!

10 PureHarmony OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning ta edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejatele Montonio Finance OÜ ja ESTO AS.

0